Volkswagen Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Volkswagen otomatik şanzıman bakımı ATCO güvencesi ile İstanbul Kartal’daki servisimizde yapılmaktadır. Otomatik şanzıman yağ değiştirme ve şanzıman içi temizleme işlemlerini tam otomatik makine ile gerçekleştirmekteyiz. Makine ile yaptığımız otomatik şanzıman yağ değişimi işlemleri için önerilen fiyatlarımız şu şekildedir:

4 thoughts on “Volkswagen Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

 1. Turgut
  Turgut / Cevapla 15 Nisan 2019 at 11:22

  Merhaba 2013 model vw touareg 7p 3.0 v6 tdi 8 ileri otomatik aracın şanzıman yağı filtresi ve diferansiyel yağ değişimi fiyatı nekadar olur

  Teşekkür ederim

  • admin
   admin / Cevapla 15 Nisan 2019 at 13:28

   Merhaba Turgut Bey,
   İstanbul’da ikamet ediyorsanız buyurun gelim yardımcı olmaya çalışalım. Aracınızın için hem ücretsiz arıza tespiti yapalım, hemde yağ değişimi için size net bir fiyat verelim.

 2. haluk
  haluk / Cevapla 12 Kasım 2019 at 13:49

  Merhaba 1999 model 18 t otomatik passat geri vitese geçerken sarsıntı yapıyor yağ ve filitre değişimi ile düzelirmi acaba?

  • Yusufus
   Yusufus / Cevapla 30 Ağustos 2020 at 01:46

   Şanzıman şalterine baktırmanızı öneriyorum öncelikli olarak. Soket kontrol edin. Şalter akünün altında motorun arkasına doğru bir konumda. Şoför tarafında bulunur. Sonra aküyü söküp 25 dk bekleyin resetlesin. Yahut vagcom bağlayıp arızaları sildirin. Tekrar deneyin. Ondan sonra maliyet gerektiren diğer seçeneklere bakın. Bence önce şalter bakın. Şalter vites seçici oluyor. Sizdeki vuruntu başıma geldi. Kaza darbesi gibi güçlü bir sarsıntı yapıyordu R ye alınca.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir